Jdi na obsah Jdi na menu
 


Charakteristika pozemských andělů

17. 9. 2007

Napadlo vás někdy, že vás zachránil anděl? Dostali jste se do situace, která byla absolutně neřešitelná a najednou se zjevil člověk, který vám podal pomocnou ruku, aniž by k tomu měl nějaký důvod, natožpak, aby z toho on sám měl nějaký užitek? Stává se vám samotným, že k vám přicházejí cizí lidé a svěřují se se svými těžkostmi? Potom jste se mohli setkat nebo dokonce vy sami můžete být.... pozemským andělem.

Všichni pozemští andělé mají určité společné specifické rysy.

Pocit vlastní odlišnosti a vydělenosti

Každý z pozemských andělů, vypověděl v tomto směru totéž. Že se cítí jiný, než ostatní. Mnoho pozemských andělů má podobné zkušenosti. Vysmívali se jim kvůli jejich zevnějšku, zájmům nebo chování nebo je dokonce šikanovali.

Zvýšená citlivost vůči ostatním lidem, citlivost na chemikálie jakéhokoliv druhu a násilí v jakékoliv formě.

Pozemským andělům činí potíže být uprostřed davu lidí, neboť síla jejich rozporných emocí a fyzických pocitů na ně působí přímo drtivě. Většina z nich se vyhýbá chemickým přípravkům, protože u nich vyvolávají silné alergické reakce. Proto mají tendenci kupovat potraviny bez chemických konzervantů, přírodní kosmetiku a ekologické čistící prostředky. Odmítají násilí v jakékoliv formě. Ničivě na ně působí i hádky, negativní zprávy v médiích či filmy, v nichž je násilí použito. Díky tomu slyší často od okolí poznámku typu: "Ty jsi moc přecitlivělý".Tato citlivost je však darem shůry, kterou pozemští andělé přinášejí na planetu Zemi a která jim umožňuje intuitivně vycítit, kde je jejich pomoci zapotřebí.

Silné vědomí vlastního poslání

I když pozemský anděl neví přesně, jaké je jeho konkrétní poslání, přesto si je jist, že to nějak souvisí s učením nebo léčením druhých.

Frustrující vztahy

Mnoho pozemských andělů trpělo v dětství nedostatkem lásky, případně vůči nim byli rodiče přehnaně přísní nebo dokonce hrubí. Jako dospělí mají tendenci k podobným mileneckým i přátelským vztahům. Velké množství pozemských andělů má partnery, kteří jsou nevěrní, verbálně nebo fyzicky hrubí a nejsou ochotni přijmout za vztah zodpovědnost. Někteří pozemští andělé bývají jako děti sesláni do dysfunkčních rodin coby ozdravné katalyzátory. V takovém případě mají jako děti pocit, že je rodiče adoptovali, protože k žádnému z nich, ani k sourozencům nic necítí. Není divu, protože takové rodiny jsou sice jejich rodinami ve fyzickém smyslu, nikoli však v duchovním. Jiní pozemští andělé se rozhodnou narodit do rodiny, kde vládnou jiné obtížné okolnosti, aby se ve svém vývoji učinili v daném vtělení co největší pokrok. Jako vtělená bytost však mají potřebu to změnit nebo alespoň pochopit, proč jsou všechny jejich vztahy stejně destruktivní. Některým se to, díky tomu, že na sobě pracují , skutečně podaří.

Neznámí lidé se jim svěřují se svými problémy i se zcela osobními záležitostmi.

Pozemští andělé by mohli donekonečna vyprávět o tom, jak je zastavují naprosto neznámí lidé a žádají je o pomoc nebo jim odhalují ty nejintimnější podrobnosti ze svého života. Lidé jim často říkají: "Ve vás něco je, co mi říká, že vám můžu věřit."

Vypadají mladší, než jsou

Příčinou je možná to, že se stravují zdravěji než ostatní, cvičí a celkově se o sebe lépe starají. Spíše je to však jejich duchovní původ, který tento dojem mladosti vyvolává. Skoro každý pozemský anděl v dotazníku uvedl, že jsou lidé překvapeni, když se zmíní o svém skutečném věku.

Sklon k různým typům závislostí, získaných nebo dědičných

Pozemští andělé se často pokoušejí svoji citlivost a bolest z toho, že jsou jiní, stejně jako strach se svého poslání, různým způsobem otupovat. Utíkají se k jídlu, drogám, alkoholu, cigaretám nebo vztahům a nebo ke všemu najednou.

Zvonění v uchu

Většina pozemských andělů slyší v jednom uchu zvonění ve vysokých tónech. Může doprovázet stresové situace nebo se objevuje bez zjevné příčiny. Mnoho z nich považuje tento zvuk za nepříjemný a rušivý, ale působí přímo opačně. Tento zvuk je zakódovanou informací z duchovních domovských sfér a pomáhá pozemským andělům povznést se nad pozemské problémy. Jsou v něm také obsaženy instrukce, jak své poslání na Zemi naplňovat. Pozemští andělé jsou naštěstí schopni požádat ve svém nitru o snížení intenzity zvuku, aby nejitřil jejich sluch.

 

 čerpáno z knihy Doreen Virtue

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

krasny komentar

(Marketa, 14. 1. 2008 23:11)

Dobry den mate moc pekny stranky,a pekne a dobre vypracovany..Potrebuju poradit z ni to zajimave zjistila jsem ze jsem pozemsky andel nevim co je vsecno ve me..Mam spoustu energie v sobe a davam i lidem okolo sebe a taky na dalku pomaham...Vydela jsem ducha kocky na vlastni oci..Promluvil na me muj deta co umrel s tim hlasem cituju-Marketo jsem tady stebou..Taky seme stava celej zivot ze pronasledujuo nehody ale dokazu je zabranit ze se to nestane dokazu chranit u sebe ostatni lidi..Kdyz nekdo je v psychicky na dne nebo se neco deje vicitim to v sobe ale nevim o koho zrovna jde pak se to teda dozvim...Taky jsem dokazala pomoci uspesne lidem ne jenom ve svim okoli i na dalku...A je toho mnohem vic...Nevim co to je kloudne,co se uchovava ve me...Potrebuju poradit zjistit co to je vsechno ale nevim kam se mam obratit...Prosim kdybyste vedela co to je anebo kam se mam obratit prosim napiste mi na e-mail a je to MarketaZahradkova@seznam.cz..Dekuju moc za pripadnou pomoc.......